Beygen Balo Salonu - Logo

Neden Beygen Balo Salonu


Firmamız 1983 yılından beri İstanbul piyasasına hazırladığı alakart çeşitleri ve Catering, organizasyon hizmetleriyle seçkinler listesinde yer almıştır.

T.S.E KALİTE BELGESİ ile de bu yerini bugün hala gururla korumakta ve hizmetlerine devam etmektedir.

Müşterilerimizin istekleri bizim prensibimiz olup, günlük menü listemizde yer alan yemekler dengeli beslenmeyi, kalorisi yüksek malzemeler ile kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyip damak lezzetini önemseyerek müşterilerimize sunulur.

Firmamız toplu yemek hizmetlerinin yanı sıra her türlü açık büfe kokteyl,Branch ve Kahvaltı organizasyonu, Düğün organizasyonu,Kına Geceleri,Dernek yemekleri,Okul mezuniyetleri, Yılsonu Gösterileri,Sevgililer Günü, Yılbaşı Eğlenceleri,Şirket yemekleri(Karşılama Bayii ve Fuar sonu yemekleri) ve Mevlüt yemekleri ayrıca tüm özel geceler için organizasyonlar yapmaktadır. 1992 yılından itibaren Avcılar bölgesinde aktif bir şekilde profosyonel olarak Beygen Balo Salonu olarak hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Beygen balo salonunda denizi doğa ile birleştiren deniz manzaralı güzel bir atmosfer bulacaksınız Balo Salonumuzda birbirinden bağımsız iki adet etkinlik salonumuz bulunmaktadır. Üst salonumuz 600 kişilik olup 100 kişilikte balkonu bulunmaktadır, alt salonumuz ise 400 kişilik kapalı alanı mevcut olup, bahçesi ile (350 kişiliktir) toplamda 750 kişiye hizmet vermektedir.Bahçe ve salon birleşiktir.

Ayrıca salonlarımızın kapalı alanları klimalıdır.Salonlarımızda 250 araç kapasiteli otoparkımız mevcuttur.

26 yıldır Kalite ve hizmetten ödün vermeyen tecrübeli güler yüzlü,hijenik,disiplinli personeli ile siz dostlarımıza hizmet vermekteyiz.